Přihlášení
Uživatel:  ? 
Heslo:

nová registrace
nemohu se přihlásit


Jste-li spokojení s radou jiného uživatele v diskuzním fóru, poděkujte mu prostřednictvím kladného hodnocení. Do budoucna mu tím pomůžete k zaslouženým výhodám na Spotřeby.cz. Děkujeme.

Diskusní fórum | Automobily | RENAULT Laguna II F4R Q 7 120 kW / 163 HP


Seřadit od:

Davidak79
Registrován: 16.10.2008
Příspěvky: 24

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 18.08.2009 20:11
Prosím foto Velk smch

Davidak79
Registrován: 16.10.2008
Příspěvky: 24

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 19.08.2009 19:28
Pěkné autíčko Mrk
Konečně můžu porovnávat spotřebu Smch 2.0T je celkem obtížné zahlédnout, za cca rok co ho mám jsem měl to štěstí pouze jednou. Píše se že je to nejlepší motor od Renaultu.
Já čerpám info na http://renaultclub.cz/ (diskusní forum) a nebo na www.lagunaklub.cz tady je trochu zmatek protože forum někdo hacknul. Jinak s tímto vozem jsem móóc spokojenej

Davidak79
Registrován: 16.10.2008
Příspěvky: 24

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 20.08.2009 16:07
No já přesedlal z Laguny 1996 výkon 66kw tak že tady jsem poznal jedinej rozdíl Smch Ty rozvody to není sranda, stejnej problém máme na Fiestě r.v. 2004 a najeto cca 40tis km co mi doporučil jeden servisák tak výměna aspoň řemenů !! ale musí být jistota že stav KM opravdu souhlasí.
Jinak hlavně nedodržuj servisní interval (oleje filtr atd. ) co uvádí renault 30tis. zkrať ho aspoň na 15tis km turbo ti bude moc vděčné Smch já ho zkrátil pro jistotu na 10tis. Jinak povežení je super a pavouky vymetám moc rád Smch Jinak se ptej , co budu vědět tak poradím.

Davidak79
Registrován: 16.10.2008
Příspěvky: 24

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 20.08.2009 21:18
žárovka je pohodě je tam sice málo místa tak trochu zalomit ruce a půjde to Smch na pravém světle překáží hrdlo od nádobky na ostřikovače tak to se při výměně žárovky dá vyndat je to tak přizpůsobené. Na ty rozvody bych zkusil ještě nějaký jiný neaut. servis, renault si nechá dobře zaplatit.
Jiank první údržba je vždycky drahá s tím nic nenaděláš , nebo koupit funglovku Smch

Davidak79
Registrován: 16.10.2008
Příspěvky: 24

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 21.08.2009 18:58
švára si taky nedělal hlavu s rozvodama a skončil v křižovatce. Jinak já mám auto taky po první majitelce Smch a taky byla pečlivá akorát mi nechala diry v koberečku od podpatků Smch od renaultu mám vytisknutou celou historii záručních a servisních zákroků. Ty rozvody pořeš s nějakým šikovným mechanikem ať ti řekne svůj názor .

Davidak79
Registrován: 16.10.2008
Příspěvky: 24

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 25.08.2009 17:52
Cool

Davidak79
Registrován: 16.10.2008
Příspěvky: 24

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 25.08.2009 17:53
sakra nezobrazuje se mi druhá strana diskuse

Davidak79
Registrován: 16.10.2008
Příspěvky: 24

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 26.08.2009 18:39
sakra vidím že přišel přispěvek ale nedokážu ho přečíst bel

Davidak79
Registrován: 16.10.2008
Příspěvky: 24

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 26.08.2009 20:46
Ták už jsem se sem dostal Smch přes hlavní menu ale dostal. No švagr začal slyšet divnej zvuk od motoru zajel do servisu a servisák vytočil motor několikrát do vysokých otáček a řek že to jde od výfuku , švára odjel a na první světelné křižovatce to udělalo rup a bylo to v háji. Vyměnit rozvoďák a taky klíňák !! Ten když rupne tak poškodí rozvoďák

drozdm: Laguna je Laguna Smch ale každej si vybere svoje Mrk já měl Lagunu I teď mám II a už se těším na III Velk smch

Davidak79
Registrován: 16.10.2008
Příspěvky: 24

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 27.08.2009 20:17
Jéé já se oní starám jak o děcko Smch myju leštím kontroluju Smch No jo ale udržet černou barvu čistou je nad lidské síly. Když se sejdem celá rodina tak moje máti říka odřete všechno jen né Davidovo auto Smch

Já to mám z výběrem auta jednoduché, manželka je neřidič a ani nemá zájem dělat papíry. Bojí se provozu ale stejně jí jednou ukecám Mrk




Nový příspěvek




Spotřeby 3 - veřejná BETA verze!


Hledáme aktivní pomocníky s testováním nové verze Spotřeb.

Zjedušený, přehlednější vzhled, oprava několika protivných chyb, podrobnější nápověda, rychlé menu pro přístup k funkcím na méně prokliků a několik dalších zlepšení. Zcela jsme přepracovali práci s databází automobilů a čerpacích stanic. Už by nemělo docházet k duplicitám.

Prosím, pojďme o nové verzi diskutovat sem.

Poslední diskuse

24.01. | tuningrobNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | FalkonNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | ddsverNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | WyderNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
07.12. | Kico85Spotřeby 3 - veřejná zkušebn…přečíst
04.09. | SestbitNejde pridat CSpřečíst
23.08. | tuningrobNejde pridat CSpřečíst
22.08. | WyderNevypočítavá pruměr Golfupřečíst
16.08. | WyderNevypočítavá pruměr Golfupřečíst
20.07. | ZdenekNevypočítavá pruměr Golfupřečíst

vstoupit do fóra



VIP podpora

Podporu formou kontaktního formuláře a e-mailu jsme byli nuceni ponechat jen členům VIP klubu Spotřeby.cz, z důvodů neustále se opakujících stejných dotazů, které není v našich silách řešit.

Dotazy, stížnosti a náměty ostatních uživatelů rádi vyřešíme v rámci diskuzního fóra (bez časové garance).



Statistika


Počet uživatelů: 9 543
Počet vozidel: 41 679
Počet kilometrů: 75 824 657
Spotřebované palivo: 3 747 469
Průměrná spotřeba: 9,08
Počet fotografií: 5 569
Příspěvků v diskusi: 1 699




Hledaný výraz musí obsahovat název výrobce vozidla. Dále může obsahovat název modelu a objem motoru (v litrech), případně doplněný o zkratku D (diesel), TD (turbodiesel). Do závorky lze doplnit rok výroby, nebo jeho rozmezí.
Nelze zatím používat zkratky označení motorizace, jako např. HTP.

Příklady:
ŠKODA FELICIA 1,3
ŠKODA FABIA 1,9TD (2003)
OPEL ASTRA CARAVAN 1,9TD (2007-2011)
© 2007-2013 Float.cz, Design: © 2008 VizitkyBeran.cz
 Nápověda X
Testovací text nápovědy.
ZAVŘÍT