Přihlášení
Uživatel:  ? 
Heslo:

nová registrace
nemohu se přihlásit


Jste-li spokojení s radou jiného uživatele v diskuzním fóru, poděkujte mu prostřednictvím kladného hodnocení. Do budoucna mu tím pomůžete k zaslouženým výhodám na Spotřeby.cz. Děkujeme.

Diskusní fórum | Kniha přání a stížností | Spotřeby 3 - veřejná zkušební verze


Seřadit od:

Sestbit
Registrován: 27.05.2012
Příspěvky: 34

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 02.08.2019 09:56
moski napsal:

Přidání nové ČS opravdu nefunguje správně a jednou přidanou ČS musím při dalším tankování zadávat znovu. Zde je příklad:

1. V okně nového tankování zadám text "BENZINA Ruská", ale moje ČS v seznamu není, kliknu tedy na "Přidat další" - viz https://ibb.co/WW4rjRK

2. V okně přidat ČS zadám značku BENZINA, pak adresu a kliknu na Ověřit > zelená fajfka, špendlík na mapě v pořádku, kliknu na OK - viz https://ibb.co/jLxR3tp

3. Při příštím tankování se tato ČS opět nenabízí a je třeba ji zadat znovu.

Moski
----
Ještě doplnění, používám Chrome.


Mám to úplně stejné. Půjde to opravit? Děkuji

moski
Registrován: 09.09.2010
Příspěvky: 2

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 02.08.2019 11:06
Ještě jedna věc, když sleduji tuto diskusi emailem, chodí do mailu rozsypaný čaj - viz https://ibb.co/smLHwG7 Mrk

fivestar
Registrován: 04.11.2008
Příspěvky: 11

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 06.08.2019 15:24
romulus napsal:

Leoš napsal:

Dobrý den , už jsme psal několikrát a budu psát do té doby vždycky když sem vstoupim dokud mi romulus nebo remus neodpoví : bude se u nové verze v přehledu u vozidla uvádět celkový náklad na provoz a celkový náklad na 1 km jak tomu bylo u staré verze, docela mně tato informace zajímá kolik mně stojí průměrně provoz vozu. Díky. Leoš

Potřebujete odpověď? To, že to je hotové vám nestačí? Mrk


Tak u mně to taky nemaká. A když zadám ČS a chci vybrat z nabídky typ paliva - natural 95, v kolonce vůbec nic není.

fivestar
Registrován: 04.11.2008
Příspěvky: 11

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 06.08.2019 15:24
fivestar napsal:

romulus napsal:

Leoš napsal:

Dobrý den , už jsme psal několikrát a budu psát do té doby vždycky když sem vstoupim dokud mi romulus nebo remus neodpoví : bude se u nové verze v přehledu u vozidla uvádět celkový náklad na provoz a celkový náklad na 1 km jak tomu bylo u staré verze, docela mně tato informace zajímá kolik mně stojí průměrně provoz vozu. Díky. Leoš

Potřebujete odpověď? To, že to je hotové vám nestačí? Mrk


Tak u mně to taky nemaká. A když zadám ČS a chci vybrat z nabídky typ paliva - natural 95, v kolonce vůbec nic není.


Prohlížeč Chrome.

fivestar
Registrován: 04.11.2008
Příspěvky: 11

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 06.08.2019 15:35
fivestar napsal:

fivestar napsal:

romulus napsal:

Leoš napsal:

Dobrý den , už jsme psal několikrát a budu psát do té doby vždycky když sem vstoupim dokud mi romulus nebo remus neodpoví : bude se u nové verze v přehledu u vozidla uvádět celkový náklad na provoz a celkový náklad na 1 km jak tomu bylo u staré verze, docela mně tato informace zajímá kolik mně stojí průměrně provoz vozu. Díky. Leoš


Potřebujete odpověď? To, že to je hotové vám nestačí? Mrk



Tak u mně to taky nemaká. A když zadám ČS a chci vybrat z nabídky typ paliva - natural 95, v kolonce vůbec nic není.


Prohlížeč Chrome.

V Internet Exploreru a v EDGE je to taky bez průměrů a přidání paliva blbne úplně stejně.

Devastator
Registrován: 02.09.2008
Příspěvky: 20

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 13.08.2019 18:11
Zdravím, znovu já a ČS. Na mém profilu pod mojí hlavičkou jsou tři záložky, Vozidla, Používané ČS a Profily jízdy. Ve Vozidlech mám vozidla, v Profilech jízdy mám nějaké profily jízdy, ale v Používaných ČS nemám ani jednu i když jsem jich už přidal několik Smch Smch Hezký den Velk smch

Nexus
Registrován: 29.11.2010
Příspěvky: 3

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 26.08.2019 18:16
já jsem závislý na staré verzi, v nové nemůžu připsat tankování do aktuálního auta! Stejný problém opera/chrome/IE
po kliknutí na moje garáž potažmo "VOZIDLA [5]" vypadá stránka takto
http://fii.cz/gqjsrqb
a tankování lze dopsat pouze k motorce. Druhé zobrazené, již téměř rok vyřazené otevřít jde ale nemůžu (ikdyž nepotřebuji) dopsat nic
http://fii.cz/bcjzgg

aktuální používané vozidlo se mi ani nezobrazí, ve staré verzi mi vše fungovalo a funguje bez problému
Vykink Otaznk
http://fii.cz/varaj

Zasche
Registrován: 01.08.2010
Příspěvky: 6

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
zasláno: 03.09.2019 18:29
Dobry den, jiz jsem psal, ale bez reakce. Mam problem v tom, ze spotreba je ted nove u meho auta spoctena jinak (asi polovicni nezli je realna), viz zde: http://www.spotreby.cz/ford-mondeo-combi-1-6-ti-vct-92-kw-125-hp-a48049/ a take ze celkovou evidovanou vzdalenost to ukazuje vetsi nezli mam ted aktualne na tachometru ("stav km") a ja nevim proc. Muze mi nekdo poradit? Diky, Petr Z.

AnjelikAny
Registrován: 11.11.2010
Příspěvky: 11

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 08.09.2019 18:30
Dobry den. Mam tiez problem ze spotreba mi mi spadla o cca 50%. Tiez problem so zadanim cerpacen stanice, pridam novu, dam overit, ukaze na mape, potvrdim, zobrazi zelenu fajku a napise ze treba zadat nazov, pritom nazov zadam. Pri dalsim tankovani treba opat rucne zadavat cerpaciu stanicu a to iste. V zozname sa mi nezobrazuje ziadna CS. Druh paliva raz ukaze druhy raz nie.
Treba to trosku este doladit a moze to fungovat.

Zasche napsal:

Dobry den, jiz jsem psal, ale bez reakce. Mam problem v tom, ze spotreba je ted nove u meho auta spoctena jinak (asi polovicni nezli je realna), viz zde: http://www.spotreby.cz/ford-mondeo-combi-1-6-ti-vct-92-kw-125-hp-a48049/ a take ze celkovou evidovanou vzdalenost to ukazuje vetsi nezli mam ted aktualne na tachometru ("stav km") a ja nevim proc. Muze mi nekdo poradit? Diky, Petr Z.

AnjelikAny
Registrován: 11.11.2010
Příspěvky: 11

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 08.09.2019 19:36
Zasche ja som uz na to prisiel. Ukazovalo mi to tiez polovicnu spotrebu a problem bol pri uplne prvom tankovani co som mal zapisane 2x. Prve tankovanie som zapisal pri cca 93000km a ono to spriemerovalo nejko blbo. Ten 1x som zrusil o uz to pocita dobre.
Nedari sa mi ale stale zadat novu CS. Zapisem overim, ukaze na mape, vyberiem ukaze mi zelenu fajku ale v riadku CS je len adresa CS a zoznam CS je prazdy. Neviem ako u Ceskych CS ja som zadaval len Slovenske a Rakuske.
Zasche napsal:

Dobry den, jiz jsem psal, ale bez reakce. Mam problem v tom, ze spotreba je ted nove u meho auta spoctena jinak (asi polovicni nezli je realna), viz zde: http://www.spotreby.cz/ford-mondeo-combi-1-6-ti-vct-92-kw-125-hp-a48049/ a take ze celkovou evidovanou vzdalenost to ukazuje vetsi nezli mam ted aktualne na tachometru ("stav km") a ja nevim proc. Muze mi nekdo poradit? Diky, Petr Z.




Nový příspěvek




Spotřeby 3 - veřejná BETA verze!


Hledáme aktivní pomocníky s testováním nové verze Spotřeb.

Zjedušený, přehlednější vzhled, oprava několika protivných chyb, podrobnější nápověda, rychlé menu pro přístup k funkcím na méně prokliků a několik dalších zlepšení. Zcela jsme přepracovali práci s databází automobilů a čerpacích stanic. Už by nemělo docházet k duplicitám.

Prosím, pojďme o nové verzi diskutovat sem.

Poslední diskuse

24.01. | tuningrobNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | FalkonNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | ddsverNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | WyderNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
07.12. | Kico85Spotřeby 3 - veřejná zkušebn…přečíst
04.09. | SestbitNejde pridat CSpřečíst
23.08. | tuningrobNejde pridat CSpřečíst
22.08. | WyderNevypočítavá pruměr Golfupřečíst
16.08. | WyderNevypočítavá pruměr Golfupřečíst
20.07. | ZdenekNevypočítavá pruměr Golfupřečíst

vstoupit do fóra



VIP podpora

Podporu formou kontaktního formuláře a e-mailu jsme byli nuceni ponechat jen členům VIP klubu Spotřeby.cz, z důvodů neustále se opakujících stejných dotazů, které není v našich silách řešit.

Dotazy, stížnosti a náměty ostatních uživatelů rádi vyřešíme v rámci diskuzního fóra (bez časové garance).



Statistika


Počet uživatelů: 9 543
Počet vozidel: 41 679
Počet kilometrů: 75 824 657
Spotřebované palivo: 3 747 469
Průměrná spotřeba: 9,08
Počet fotografií: 5 569
Příspěvků v diskusi: 1 699




Hledaný výraz musí obsahovat název výrobce vozidla. Dále může obsahovat název modelu a objem motoru (v litrech), případně doplněný o zkratku D (diesel), TD (turbodiesel). Do závorky lze doplnit rok výroby, nebo jeho rozmezí.
Nelze zatím používat zkratky označení motorizace, jako např. HTP.

Příklady:
ŠKODA FELICIA 1,3
ŠKODA FABIA 1,9TD (2003)
OPEL ASTRA CARAVAN 1,9TD (2007-2011)
© 2007-2013 Float.cz, Design: © 2008 VizitkyBeran.cz
 Nápověda X
Testovací text nápovědy.
ZAVŘÍT