Přihlášení
Uživatel:  ? 
Heslo:

nová registrace
nemohu se přihlásit


VIP Klub Spotřeby.cz v novém kabátku

Prosím věnujte pozornost tomuto článku. Pojďme si vybudovat klub, který nám pomůže ušetřit na provozu našich plechových miláčků a ještě pomůže znovu nakopnout stránky Spotřeby.cz.

Spotřeby.cz v posledních měsících velmi stagnují. Musím přiznat, že nezvládám s tím nic moc dělat, protože je projekt nevýdělečný a já musím krmit složenky a platit daně. A co víc, odezva uživatelů je hrozně malá a v podstatě se omezuje jen na opakované dotazy, ke stále stejným věcem.

Pojďme to společně zase rozpohybovat!


Přihlaste se do Klubu Spotřeby.cz. Dáte tím najevo, že jste aktivní uživatel stránek. Budeme spolu více komunikovat, bude se o nás více vědět a některé firmy nám lépe vyjdou vstříc - reklamou, dárky do soutěží a podobně.
Členství může být bezplatné a i toho si budu velice cenit, nebo si připlaťte malou částku ročně a získejte nějaké výhody navíc a krásnou kartičku, která nebude jen nějakým talismanem, ale až nás bude více, bude vám otvírat dveře k zajímavým slevám, dárkům, či soutěžím.
Tohle celé dostane smysl, až nás v Klubu budou tisíce (placených, či neplacených). Na stránkách je registrovaných momentálně přes 14 tisíc uživatelů. Převážnou část toto zajímat nebude, ale i tak věřím, že se nás najde dostatek.

Uživatelé Spotřeby.cz se rozdělí do tří skupin


Na Spotřebách nově bodou tři typy - uživatelů běžný registrovaný návštěvník, člen Klubu Spotřeby.cz (bezplatné členství) a VIP člen Klubu Spotřeby.cz (sponzorované členství). Různým typům uživatelů se budu různě věnovat.

1. běžný registrovaný uživatel
Bude mít možnost si zdarma sledovat spotřebu svého vozu, servisní náklady a podobně. Přijde o některé dosavadní funkce, které pro sledování spotřeby nejsou nutné.

2. člen Klubu Spotřeby.cz
Je uživatel, který se aktivně přihlásil ke členství projevuje zájem o stránky bude jako člen Klubu označený, bude mít některé funkce stránek navíc a bude mít možnost využívat některých zvýhodněných nabídek partnerů Klubu
I bezplatným členstvím v Klubu Spotřeby.cz stránkám pomůžete - rozšíříte komunitu členů a bude-li nás dostatečný počet, získáme lepší výhody u partnerů

3. VIP člen Klubu Spotřeby.cz
Je uživatel, který si za členství v klubu zaplatí členský příspěvek.

Získá VIP funkce stránek:
- rozšířené statistiky a grafy
- možnost nadále využívat fotogalerie (zabírají nám prostor na serveru a zvyšují náklady)
- možnost skrýt některé reklamní plochy
- možnost rozšířeného nastavení zobrazení profilu (skrytí některých údajů apod.)
- možnost exportu dat

Získá plastovou klubovou kartu, se kterou bude moc čerpat slevy u partnerů Klubu, které budeme intenzivně oslovovat. Již nyní je připravena spolupráce s e-shopem s autokosmetikou, spotřebním materiálem a náhradní díly, který by členům klubu měl poskytovat zajímavé výhody. Do odvolání pozastaveno, vzhledem k množstevním omezením výroby karet.


Proč chci za VIP členství peníze?
Peníze mají pokrýt jednak výrobu klubových karet a poskytnutím lepších služeb chci získat prostředky na další rozvoj stránek.
Oproti dosavadním žádostem o dary na provoz stránek, se chci tímto snažit opravdu o nějakou protihodnotu, kterou VIP člen získá.

Přihlásit se do Klubu Spotřeby.cz můžete na stránce Klub.
Spotřeby 3 - veřejná BETA verze!


Hledáme aktivní pomocníky s testováním nové verze Spotřeb.

Zjedušený, přehlednější vzhled, oprava několika protivných chyb, podrobnější nápověda, rychlé menu pro přístup k funkcím na méně prokliků a několik dalších zlepšení. Zcela jsme přepracovali práci s databází automobilů a čerpacích stanic. Už by nemělo docházet k duplicitám.

Prosím, pojďme o nové verzi diskutovat sem.

Poslední diskuse

24.01. | tuningrobNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | FalkonNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | ddsverNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | WyderNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
07.12. | Kico85Spotřeby 3 - veřejná zkušebn…přečíst
04.09. | SestbitNejde pridat CSpřečíst
23.08. | tuningrobNejde pridat CSpřečíst
22.08. | WyderNevypočítavá pruměr Golfupřečíst
16.08. | WyderNevypočítavá pruměr Golfupřečíst
20.07. | ZdenekNevypočítavá pruměr Golfupřečíst

vstoupit do fóraVIP podpora

Podporu formou kontaktního formuláře a e-mailu jsme byli nuceni ponechat jen členům VIP klubu Spotřeby.cz, z důvodů neustále se opakujících stejných dotazů, které není v našich silách řešit.

Dotazy, stížnosti a náměty ostatních uživatelů rádi vyřešíme v rámci diskuzního fóra (bez časové garance).Statistika


Počet uživatelů: 9 543
Počet vozidel: 41 679
Počet kilometrů: 75 824 657
Spotřebované palivo: 3 747 469
Průměrná spotřeba: 9,08
Počet fotografií: 5 569
Příspěvků v diskusi: 1 699
Hledaný výraz musí obsahovat název výrobce vozidla. Dále může obsahovat název modelu a objem motoru (v litrech), případně doplněný o zkratku D (diesel), TD (turbodiesel). Do závorky lze doplnit rok výroby, nebo jeho rozmezí.
Nelze zatím používat zkratky označení motorizace, jako např. HTP.

Příklady:
ŠKODA FELICIA 1,3
ŠKODA FABIA 1,9TD (2003)
OPEL ASTRA CARAVAN 1,9TD (2007-2011)
© 2007-2013 Float.cz, Design: © 2008 VizitkyBeran.cz
 Nápověda X
Testovací text nápovědy.
ZAVŘÍT