Přihlášení
Uživatel:  ? 
Heslo:

nová registrace
nemohu se přihlásit


Staňte se investorem serveru Spotřeby.cz

Chceme zajistit důstojnou oslavu 5. výročí serveru Spotřeby.cz a chceme vám nabídnout možnost se na oslavách podílet. A protože od vás nemůžeme chtít jen dárečky, nabízíme vám zajímavou hru.

Co hra na investora Spotřeb ve zkratce znamená?

Investujte do provozu serveru Spotřeby.cz alespoň 50,- Kč a získejte podíl ve valné hromadě serveru. Investice se Vám může zhodnotit, nebo si ji můžete za půl roku v původní výši vybrat, pokud se rozhodnete nepokračovat.
Váš podíl zhodnotíme v poměru, v jakém se zvýší průměrná měsíční návštěvnost serveru Spotřeby.cz v době mezi vkladem a výběrem. Pokud se stane, že návštěvnost klesne, ke snížení nedojde - vklad Vám garantujeme.
Minimální doba vkladu je do 1. června 2013. Po tomto datu se můžete kdykoliv rozhodnout pokračovat, nebo si svůj podíl vybrat.
Svou investici můžete poslat stejným způsobem, jako dříve příspěvky na provoz stránek.

Proč to děláme?

Již téměř před rokem jsme vyhlásili prosbu o podporu serveru. Vybralo se celkem 1855,- Kč v celkem 9 příspěvcích od 55 do 500 korun. To na plánované změny bohužel příliš nestačí. Dárcovství nemá v našich končinách velkou tradici, proto jsme nyní navíc přibalili kombinaci investice a hry. Navíc dle výše příspěvků nabízíme další bonusy.
Jak zaslat svůj vklad do investičního progamu čtěte v článku Jak podpořit Spotřeby.cz
Diskutujte na téma investičního programu Spotřeby.cz (dotazy, názory) v diskuzním fóru


Na co vybrané prostředky použijeme?

Především na plat programátorům, včetně provozovatele serveru. Když se to podaří, dojde k profesionalizaci serveru a potřebné opravy a úpravy bude mít kdo udělat.
Spotřeby.cz přestěhujeme na pronajatý server. Nyní je vše provozováno na webhostingu, kde jsme narazili na kapacitní limity.
V případě zájmu objednáme reklamní předměty s tématikou serveru (trička, čepice, přívěšky, propisky apod.), které půjdou zakoupit, nebo vyhrát v soutěžích.

Co získá investor za výhody?

Přístup do VIP fóra, přímou podporu provozovatele serveru, informace ze zákulisí serveru a připravovaných služeb. Možnost podílet se svými náměty a přáními na dalším vývoji serveru.

Člen valné hromady může hlasovat o přípravě dalších funkcí a změnách serveru Spotřeby.cz.

Bonusy dle výše vkladu

od 50,- označení VIP na stránkách Spotřeby.cz
od 500,- zdarma oběd na připravovaném srazu členů Spotřeby.cz, pro podnikatele možnost reklamy na serveru Spotřeby.cz v ceníkové hodnotě 1500,- Kč zdarma (viz. Podmínky níže)
od 1000,- zdarma pobyt na připravovaném srazu Spotřeby.cz, dárek, pro podnikatele možnost reklamy na serveru Spotřeby.cz v ceníkové hodnotě 3500,- Kč zdarma (viz. Podmínky níže)
První informace o srazu uživatelů serveru Spotřeby.cz přineseme již zítra!


Podrobné podmínky

1. vstup do investičního programu proběhne zasláním příspěvku dle článku podpořte server Spotřeby.cz, přičemž je nutné použít správný variabilní symbol (obsahující číslo uživetele, které se objeví po přihlášení)
2. členem programu se automaticky stávají i dosavadní sponzoři serveru Spotřeby.cz, včetně možnosti získat zpět svůj přispěvek po uvedeném datu
3. příspěvek je možné na požádání získat zpět kdykoliv po datu 1. červen 2013 v původní výši, či zhodnocený o podíl nárustu návštěvnosti serveru Spotřeby.cz
4. požádá-li člen investičního programu o vrácení vkladu, odešle jej provozovatel na účet, ze kterého byl poskytnut do 14 dnů od žádosti. Bude-li člen chtít vrátit prostředky jiným způsobem, musí změnu autorizovat přihlášením na stránky, či přístupem k registračnímu e-mailu na serveru Spotřeby.cz
5. člen investičního programu má právo s ostatními členy spolurozhodovat o úpravách a nových funkcích serveru Spotřeby.cz v poměru hlasů odpovídajícím výši vkladu
6. provozovatel serveru má právo se zůčastnit hlasování o navrhovaných změnách s podílem hlasu odpovídajícím průměrnému podílu všech členů programu
7. člen investičního programu nezíská možnost podílet se obchodních aktivitách provozovatele serveru
8. provozovatel má právo odmítnout navržené a odhlasované změny, pokud jsou evidentně neslučitelné se záměrem serveru Spotřeby.cz, mohou poškodit jeho dobré jméno, nebo porušit platné zákony
9. bonusová reklama zdarma pro dárce z řad podnikatelů platí jen pro podnikatele vlastnící registraci na serveru Spotřeby.cz provedenou do data 28.10.2012

Spotřeby 3 - veřejná BETA verze!


Hledáme aktivní pomocníky s testováním nové verze Spotřeb.

Zjedušený, přehlednější vzhled, oprava několika protivných chyb, podrobnější nápověda, rychlé menu pro přístup k funkcím na méně prokliků a několik dalších zlepšení. Zcela jsme přepracovali práci s databází automobilů a čerpacích stanic. Už by nemělo docházet k duplicitám.

Prosím, pojďme o nové verzi diskutovat sem.

Poslední diskuse

10.06. | BluefrogNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
29.05. | WyderNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
24.01. | tuningrobNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | FalkonNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | ddsverNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | WyderNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
07.12. | Kico85Spotřeby 3 - veřejná zkušebn…přečíst
04.09. | SestbitNejde pridat CSpřečíst
23.08. | tuningrobNejde pridat CSpřečíst
22.08. | WyderNevypočítavá pruměr Golfupřečíst

vstoupit do fóraVIP podpora

Podporu formou kontaktního formuláře a e-mailu jsme byli nuceni ponechat jen členům VIP klubu Spotřeby.cz, z důvodů neustále se opakujících stejných dotazů, které není v našich silách řešit.

Dotazy, stížnosti a náměty ostatních uživatelů rádi vyřešíme v rámci diskuzního fóra (bez časové garance).Statistika


Počet uživatelů: 9 543
Počet vozidel: 41 679
Počet kilometrů: 75 824 657
Spotřebované palivo: 3 747 469
Průměrná spotřeba: 9,08
Počet fotografií: 5 569
Příspěvků v diskusi: 1 699
Hledaný výraz musí obsahovat název výrobce vozidla. Dále může obsahovat název modelu a objem motoru (v litrech), případně doplněný o zkratku D (diesel), TD (turbodiesel). Do závorky lze doplnit rok výroby, nebo jeho rozmezí.
Nelze zatím používat zkratky označení motorizace, jako např. HTP.

Příklady:
ŠKODA FELICIA 1,3
ŠKODA FABIA 1,9TD (2003)
OPEL ASTRA CARAVAN 1,9TD (2007-2011)
© 2007-2013 Float.cz, Design: © 2008 VizitkyBeran.cz
 Nápověda X
Testovací text nápovědy.
ZAVŘÍT